Eğitmenimi Neden KolayFit'ten Bulmalıyım?

Sana Özel Teklif Alırsın

İhtiyaçlarını paylaşarak en avantajlı teklife ulaşabilirsin.

Zaman Kazanırsın

Eğitmenlerin profilini ve değerlendirmelerini inceleyerek zaman kazanırsın.

FitLab İle Yenilenirsin

Fit ve sağlıklı yaşam ile ilgili profesyonellerin kaleminden yazılmış içerikleri okuyabilirsin.

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL!

Eğitmenler Ne Diyor?

"KolayFit işimi kolaylaştırdı. Potansiyel müşterilere kriterlerini bilerek teklif verip, iletişime geçmek bundan daha kolay olamazdı."

Tulya T.

"Beden Eğitimi Bölümü mezunuyum. Yıllardır dans eğitmenliği yapıyorum. KolayFit ile düğün öncesi dans dersi almak isteyen 2 çift ile tanıştım. Düğünlerine bile katıldım."

Fatih K.

"KolayFit sayesinde tanıştığım potansiyel müşterimle ilk görüşmemde profesyonelliğim yerine, ihtiyaçlarını konuşmaya daha çok zaman ayırdık. Farkettim ki profilimdeki bilgilerim zaten benim yerime beni anlatmıştı."

Banu A.

"KolayFit ile tanıştıktan hemen sonra teklif talebi olan bir üyeye teklif verdim. Çok sürmeden merak ettiği birkaç soruyu daha KolayFit üzerinden mesaj gönderdi. Cevapladım. Artık beraber çalışıyoruz : )"

Sanem Ö.

"Şirketlerinde haftada 2 kez spor yapmak isteyen birkaç müşterimle başladığım maceraya, artık ayda 2 kere de tüm şirketle devam ediyoruz. Teşekkürler KolayFit."

Ozan A.

"KolayFit ile kısa sürede anlaşıp tenis derslerine başladığımız babaya artık oğlu da rakip oldu. Ben bir müşteri, baba da rakip kazandı. "

Mert G.

TÜMÜNE GÖZ AT